Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті

27.11.2019
27 қараша 2019 ж. 5 сынып мұғалімі Мишкина О.А. «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті» тақырыбында тренинг өткізді. Оқу сағатының мақсаты - студенттердің Мемлекет басшысының қызметі туралы білімдерін кеңейту, еліміздің қалыптасуы, дамуы мен нығаюына өлшеусіз үлес қосу, сонымен қатар студенттер арасында Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің өмірі мен қызметі негізінде студенттердің бойында мақтаныш пен патриоттық сезімді қалыптастыру. Студенттер 2 командаға бөлініп, викториналық сұрақтарға жауап берді және жеті банктен баға алды.