"Сәлем ,мектеп!"

01.09.2022

1 қыркүйек – мектеп табалдырығын алғаш аттаған бүлдіршіндердің де, биыл мектеп бітіретіндердің де, ұзақ, бірақ қызықты, жаңалыққа толы, мектеп табалдырығын аттағандар үшін ең көп күткен мектепке жол. Жаңа оқу жылының басталуына есігіміз айқара ашылды. Бүгін салтанатты сапқа оқушылар көңілді, күнге күйіп, демалып келді. Жаңа білімге, шығармашылық табысқа толы энергия. Бүгін салтанатты сапқа Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Жайылғанова Сәуле Сатыболдиновна қатысып, мектеп оқушыларын, сондай-ақ ұжымды осындай тамаша мерекемен құттықтап, баршаға зор денсаулық, жаңа оқу жылында табыс тіледі.Жаңа білімге, шығармашылық табысқа толы энергия. Бүгін салтанатты сапқа Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Жайылғанова Сәуле Сатыболдиновна қатысып, мектеп оқушыларын, сондай-ақ ұжымды осындай тамаша мерекемен құттықтап, баршаға зор денсаулық, жаңа оқу жылында табыс тіледі.  Сондай-ақ Каменка ауылдық округінің әкімі Аркенова Майя Амангелдиновна мен Каменка ауылының Агротехникалық колледжінің директоры Константин Петрович Кудин де өз тілектерін білдірді.